Англо-український словник військової термінології, скорочень та абревіатур з елементами тлумачного містить 50180 словникових статей військової тематики. До словника увійшли терміни загальновійськової тематики та спеціалізована термінологія зі сфери протиракетної оборони, саперної справи, утилізації боєприпасів, артилерійської роботи, авіаційної техніки, військово-морських сил, базова та спеціальна термінологія, яку використовують у збройних силах НАТО, Великої Британії, США та Канади, а також термінологія зі сфери цивільної оборони та гуманітарної політики під час воєнного стану.

Деякі словникові статті містять тлумачення для кращого розуміння окремих термінів та полегшення розуміння контексту в текстах військової тематики. Серед використаних джерел навчальні посібники для студентів вищих військових навчальних закладів, спеціальні довідники МО України, довідники НАТО, вебсайт Вікіпедіа Україна, а також власні напрацювання автора.

Призначено для військових та цивільних перекладачів, викладачів англійської мови ВНЗ та студентів військових та цивільних ВНЗ.


Підтримати проект